KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12825301
*
nr 1282 5301
Pastell
Oidentifierad konstnär. Porträtt, 62x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 oktober 2019
kl 18:54:20
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/10 11:51:26
1
200 kr
19/10 20:44:24
2
200 kr
19/10 20:44:24
1
200 kr (Budbetjänt)
19/10 20:45:04
2
350 kr
21/10 17:30:32
3
300 kr
21/10 17:30:32
2
350 kr (Budbetjänt)
21/10 17:32:41
3
400 kr
21/10 18:24:37
2
450 kr
21/10 18:49:21
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita pastell porträtt porträttmåleri vattenfärg
-
2063 Färgkrita
Ester Henning (1887-1985), Sverige. Monogramsigner..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:06
-
3201 Pastell
Axel Lindgren, flicka med smycken. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:05
-
3189 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinnoporträtt, ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:03
-
3458 Pastell
Verner Molin (1907-1980), Sverige. "TÃ¥kern". Signe..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:43
*
Pastell
Läs om budbetjänten
nr 1282 5301
Pastell
Oidentifierad konstnär. Porträtt, 62x50 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 oktober 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/10 11:51:26 | 1 | 200 kr |
19/10 20:44:24 | 2 | 200 kr |
19/10 20:44:24 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
19/10 20:45:04 | 2 | 350 kr |
21/10 17:30:32 | 3 | 300 kr |
21/10 17:30:32 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
21/10 17:32:41 | 3 | 400 kr |
21/10 18:24:37 | 2 | 450 kr |
21/10 18:49:21 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita pastell porträtt porträttmåleri vattenfärg
-
2063 Färgkrita
Ester Henning (1887-1985), Sverige. Monogramsigner..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:06 -
3201 Pastell
Axel Lindgren, flicka med smycken. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:05 -
3189 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinnoporträtt, ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:03
-
3458 Pastell
Verner Molin (1907-1980), Sverige. "TÃ¥kern". Signe..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:43